Po drátě 4 – začínáme!

Linuxová internetová hra Po drátě 4 začne v pátek 13. 11. 2009 v 19 hodin. Na řešení čtrnácti úloh máte k dispozici 4 dny a 17 hodin.

Pátek třináctého se blíží a s ním i další díl linuxové internetové hry Po drátě. V programu je připraveno 14 zbrusu nových čísel a i několik přídavků. Jediný háček je v tom, že za artisty jste tu vy... Takže tužte svaly (a svaly v hlavě – pro pamětníky minulého ročníku) a pojďte do toho! Není čeho se obávat, stačí si chtít hrát, mít ochotu přemýšlet, umět používat Linux a v pozdějších úlohách možná i trochu programovat.

Rychlá fakta:

Kompletní pravidla ti budou zaslána po poslání e-mailu s předmětem 0:zaciname na adresu soutez (zavináč) podrate.cz. Postup získání první úlohy je popsán v pravidlech. Doporučujeme si pravidla nechat poslat ihned – není třeba čekat na začátek hry.

V případě, že budete potřebovat z jakéhokoliv důvodu kontaktovat organizátory, použijte e-mail orgove (zavináč) podrate.cz.

Přejeme hodně zdaru!

Anička Bernáthová, Jirka Benc, Luboš Luňák, Martin Mareš, matějčík, Milan Vančura

Re: Po drátě 4 – začínáme! Humr (3. 11. 2009 - 12:51) Sbalit(3)
Takže vy řešíte úkoly jenom tak, pro trénink mozku? ...ok, no nějak s těma děckáma nemám čas na další seberozvíjení se. O mě už tolik nejde, spíše o ty děcka... opravdu řešíte úkoly jenom tak, že nemáte co dělat!?! svatá prostoto!
Re: Po drátě 4 – začínáme! Jirka Benc (org) (3. 11. 2009 - 13:08) Sbalit(1)
Samozřejmě vítáme všechny účastníky, ať už je jejich motivace pro účast jakákoliv :-)
Re: Po drátě 4 – začínáme! robotron (10. 11. 2009 - 9:28) Sbalit(1)
Nekdo chodi na ryby, nekdo lepi modylky, jinej je vzornym rodicem. Pojem "nemit co delat" nebo "mit cas" je velmi osemetny, ja napr. neustale nestiham, ale na kraviny si vzdycky najdu casu dost.

Ja jsem se minule do hry zapojil az v pulce, takze jsem cas nehrotil a dosel si i s dceruskou do bazenu. Nakonec me to ale celkem bavilo (spis ty programatorske + speky jako ZX, OS byla trochu nuda, ale vzhledem k orgum chapu), tak letos mozna zkusim zacit vcas.

Lusteni zdar!
Re: Po drátě 4 – začínáme! Marek Stopka (5. 11. 2009 - 9:02) Sbalit(2)
No asi se připojím, ale při tom pobýhání po letištích se asi moc daleko nedostanu :-(
Re: Po drátě 4 – začínáme! Michal Grňa (11. 11. 2009 - 16:56) Sbalit(1)
Klííííd ... stejně zase skončíme na nějaké ptákovině :-D