Ahoj! Já jsem ten roztomilý robůtek, co se o všechny hezky stará a posílá e-maily!!
A přeji vám hodně štěstí ve hře!!!

Moje mailová adresa je soutez@podrate.cz.

Jak se mnou komunikovat

Těla mailů většinou ani nečtu. (Ačkoliv orgové mi na ně často koukají přes rameno.) Cokoliv důležitého mi chcete sdělit, pište přímo do předmětu zprávy (subjectu).

Mail určený pro mě by měl vždy mít předmět ve tvaru (kód):(text). Tedy například 1024:natyloucezelenypasousetamjeleni. Zrovna na tenhle bych moc nadšeně nereagoval, ale jako příklad je to pěkné, ne?

Napřed si vyzkoušejte, jaký mám postřeh. Napište mi mail s předmětem 0:ping. Jakmile ho dostanu, odpovím vám nazpět mailem s předmětem 0:pong.
Moje reflexy jsou sice nepředstavitelně rychlé, ale doručování mailů tak rychlé většinou není. Takhle jednoduše zjistíte, jak dlouho cestuje mail od vás ke mně a zpátky.

Když mi pošlete mail s předmětem 0:zaciname, pošlu vám pravidla soutěže a další instrukce, jak hrát.

A pokud jste hráli už loni a víte co a jak, pošlete mi 0:diff a já vám řeknu jen to, co se od loňska změnilo.

Ovšem to nejdůležitější, co umím, jsou zadání úloh. Pro každou úlohu musíte znát správné heslo. Potom mi pošlete (číslo úlohy, kterou chcete):(heslo k té úloze) a já vám pošlu zadání té úlohy.
Tedy pokud bylo to heslo správné.

Když po mně chcete například zadání první úlohy, pošlete mi mail s předmětem 1:heslokprvníúloze. Tedy samozřejmě musíte tam místo "heslokprvníúloze" napsat to správné heslo. (Letos to je "peseveze". Ale nikomu to neříkejte!)

Když objevíte heslo k vedlejší úloze, dostanete její zadání tak, že mi pošlete 99:heslokvedlejšíúloze. Text "heslokvedlejšíúloze" vám samozřejmě žádnou vedlejší úlohu neprozradí. To byste to měli moc jednoduché.

Taky bych vás rád upozornil, že ve chvíli, kdy začnete hrát, tedy vyžádáte si první úlohu, zapíšu si vaši mailovou adresu a předám ji organizátorům. To, jak s ní naloží, je popsáno v pravidlech, tak si to raději přečtěte.
Adresu, se kterou mi budete psát jenom ty příkazy začínající číslem 0, nikomu neříkám.

Máte-li nastavenou adresu v hlavičce Reply-To, budu vám samozřejmě odepisovat na tu nastavenou adresu. A to bude také adresa, kterou si uložím a předám orgům.

A to je asi tak všechno. Nebylo to tak hrozné, že? Tak ještě jednou hodně štěstí a těším se na vaše maily!